Yurtdışını Ücretsiz Arama

 Yurtdışını aramak için en iyi ücretsiz android uygulamaları

Yurtdışını aramak günümüzde hala masraflı. Fakat bir android cihaza sahipseniz bazı uygulamalar yurtdışını aramak için kullanabileceğiniz bir numara vermekte. Bu türden birçok uygulama olsa da, içlerinden en kullanışlı olan yurtdışını aramak için kullanılan uygulamaları seçtik.

 

Yurtdışını aramak son derece pahalı olabilir, ancak ücretsiz bir yurtdışı numarası elde edebilir ve Wi-Fi veya veri üzerinden ücretsiz bir şekilde yurtdışını arama yapabilirsiniz. Bu uygulamalar dünyanın her yerinden ABD’ye veya yurtdışına çağrı yapmanın çok daha ucuz (hatta ücretsiz!) Olmasını sağlar. Bu uygulamalardan her biri size başka bir yurtdışını aramak veya sms yazmak için kullanabileceğiniz bir Amerikan numarası verir ve ABD’deki gibi davranır. Yalnızca Wi-Fi’nizi veya verilerinizi kullanır, gerçek hücre dakika veya SMS metin iletilerinizi kullanmazlar. Bunları bir tabletten aramak için bile kullanabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamalar Android Tabletinizden Telefon Arayabilme özelliği de sağlar.

 

Şimdi, uluslararası ücret ödemeden yurtdışını aramak için en iyi seçeneklere göz atalım.

 

1. TALKATONE

 

Talkatone bu listede en çok bilinen seçeneklerden biri. Yıllar içinde birçok değişiklik yaşadı, ancak artık başta ABD ve Kanada’da olmak üzere yurtdışını aramak için herhangi bir numaraya sınırsız ücretsiz görüşme ve metinler sunuyor. Uluslararası aramalar yapmak için kredi satın alabilir ve bu oranlar değişebilir. Banner reklamların yanı sıra ekstra özelliklerle doludur, ancak reklamlar bir defaya mahsus olmak üzere 9.99 ABD Doları tutarında bir satın alma işlemi ile kaldırılabilir. Özel bir sesli mesaj tebrik ayarını yapma, kimsenin uygulamaya erişememesi için bir şifre belirleme ve belirli numaraları engelleme gibi özelliklere sahiptir.

Talkatone, temelleri kolaylıkla ele alıyor ve bu listede yer alan abonelik modellerinden bazılarına kıyasla, reklamları bir defaya mahsus olarak indiren fiyat diğerlerinden daha düşük. Arabirim temel, modern ve gezinmek için kolay. Bu uygulama, ABD veya Yurtdışını ücretsiz olarak arama yapmayı denemek istiyorsanız ve hangi seçeneklerin mevcut olduğunu tam olarak bilmiyorsanız başlamak için iyi uygulamadır.

 

2. TEXTNOW

 

TextNow ayrıca, ABD,Kanada ve Yurtdışına ücretsiz görüşme ve metinler sunar, ancak biraz farklı bir tasarım ve çok daha fazla kişiselleştirme ile. Bu uygulamanın sol taraftan kayan bir menüsü vardır ve temayı istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Metinlerinizi bilgisayarınızla senkronize etmenizi sağlar (iPhone kullanıcılarının Mac’leriyle yaptığı gibi veya diğer Android kullanıcıları MightyText veya hatta AirDroid ile yaptıkları gibi), bu listedeki diğer uygulamalarla karşılaştırıldığında çok büyük bir bonus.

Ancak, TextNow biraz pahalı. Reklamları kaldırmak, numaranızı “kilitlemek” ve çağrı yönlendirme hizmetine erişmek için yılda 2.99 $ veya yılda 29.99 $ aylık nakit ödemeniz gerekecek. Ücretsiz bir numara verildiğinden bu yana “kilitleme” bölümü garip, ancak TextNow web sitesinde, ücret ödemiyorsanız birkaç gün hareketsiz kaldıktan sonra bu numaranın geri silineceğini söylüyor.

 

3. FreeTone/TextMe Up/Text Me

 

FreeTone, TextMe Up ve Text Me hepsi aynı uygulama – sadece farklı renk düzenleri ile. FreeTone’u Play Store’dan indirip oturum açın ve bir hesap oluşturun, size bir numara verilir. Ardından TextMe Up’u indirirseniz, otomatik olarak aynı numarayla oturum açarsınız. Farklı renk şemaları mevcuttur. FreeTone bir deniz köpüğü yeşilimsi-mavi, TextMe Up açık mavidir ve Text Me neredeyse tamamen mavidir. Hepsi aynı şirket TextMe tarafından yapıldı ve neden üç ayrı uygulama yapmak istediklerini bilmiyoruz. Ancak, hangi uygulamayı indirirseniz, hepsi çok güzel çalışıyor. Reklamları kaldırmak için aylık 1.99 USD ücret veriliyor. ABD ve Kanada’ya yapılan çağrılar ve metinler hala ücretsizdir ancak yurtdışını aramak için kredi satın alabilirsiniz (veya sponsorlu videoları izleyerek krediler kazanabilirsiniz). Dahili QR kodu tarayıcısını kullanarak herhangi bir cihazda oturum açabileceğiniz bir web messenger da var.

 

4. TextPlus

 

TextPlus ücretsiz sms sunar; ancak ücretsiz görüşme yapılmaz. yurtdışı çağrıları dakika başına yaklaşık 2 sent gibi görünüyor ve gerekirse ücretsiz kredi almak için videoları izleyebilirsiniz. Sınırsız yurtdışı araması yapmak için yılda 20 dolar, bir ay için de 1 dolarlık reklamları kaldırabilirsiniz. Arayüz çok yeşil ve beş sekmeye ayrılıyor ve ilk sekme temelde yalnızca reklamlar ve “metin gönderileri gerçekleri”. Diğer dört metinleriniz, aramalarınız, kişileriniz ve ayarlarınız. Ayarlarda, ABD ve diğer ülkelerdeki herhangi bir alan koduyla yeni bir numarayı kolayca değiştirebilirsiniz. Belli bir ülkeye daha ucuz arama ücreti sunmadıkça, yurtdışına ücretsiz görüşme yapılmadan, TextPlus’ı önceki seçeneklerden herhangi birinin arasından seçmek için bir neden göremiyoruz.

 

5. Dingtone

 

Dingtone’un arayüzü kesinlikle bu listede yer alan diğer uygulamalar kadar estetik açıdan hoşnut değil. Birkaç yıl önce tasarlanmış ve güncellenmemiş gibi görünüyor. Yurtdışını ücretsiz arama hizmeti sunmamakla birlikte, videoları izleyerek sesli mesaj, çağrı yönlendirme, arama engelleme ve ücretsiz kredi kazanma ayarlarını yapabilirsiniz. Ne yazık ki fiyatlar dakikada bir kuruşla değil. Dakika başına düşen miktardan ücretlendirilmemesinden dolayı bu uygulamayla yurtdışını aramak ekstra maliyetli olabilir. erişmenizi sağlarken, Dingtone ile dünyanın her yerinde geçerli bir telefon numarası edinebilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Don`t copy text!