Android için En iyi Hava Durumu Uygulamaları

Hayal Sanatı olarak, Android için en iyi hava durumu uygulamalarını belirledik. Android için en iyi hava durumu uygulamaları hangileri? Hangi hava durumu uygulaması doğru tahminlerle işini iyi yaparken görünümden de tam not alıyor? Dünyanın en çok kullanılan ve hatta referans konumundaki bazı hava durumu tahmin uygulamaları işte bu yazıda. Lafı uzatmadan android için en iyi hava durumu uygulaması ve hava durumu widget’larına bir göz atalım:

Accuweather

accuweather
accuweather

Uzun zamandır kullanılan hava durumu servisi, üreticilerin birçoğu telefonlarında önceden yüklenmiş olarak sunarlar. Güçlü bir hava durumu içeriği bulunmaktadır. Accuweather bir sebepten dolayı başarılı: Güvenilir ve çok doğru.

Peki neden Accuweather’ı kullanmalısın? Son derece doğru tahmin, anlaşılması kolay, temiz, kullanışlı arayüzü.

Sonuç: Accuweather birçok hava durumu uygulamasının arkasındaki güçlü bir mekanizmadır, ancak kendi uygulaması basit, istikrarlı ve işi tarzda tamamlıyor.


1Weather

1Weather
1Weather

İlk materyal Tasarımlı uygulamadır. bu arayüzle birlikte geçtiğimiz eylül başında büyük bir güncelleme yaptı. 1Weather her zaman karşılaştığımız en iyi karanlık temalardan birine sahip güzel bir hava uygulaması olmuştur.

İşlevsel olarak, 1Weather’ın ücretli versiyonunda bulunan çok az kusur vardır ve bunların çoğu, haritaya erişimden kaynaklı arayüz problemleridir. Ancak bu problemler uygulamanın kullanışlılığını olumsuz olarak etkilemiyor. Bir seferlik bir uygulama içi satın alma işlemi ile reklamlar kaldırılabilir.

Sonuç: 1Weather, dünyanın herhangi bir yerinde kullanılabilinen, en iyi hava durumu widget’larının bulunduğu, doğru tahminli hoş bir arayüz içeren güzel bir hava durumu uygulamasıdır.


Yahoo Weather

Yahoo Weather
Yahoo Weather

Yahoo, hava durumu uygulamasında oldukça başarılı bir iş çıkarmış. Yahoo Weather, Weather Underground tarafından desteklenmektedir, bu nedenle tahminler ve veriler, ülke çapındaki kişisel hava istasyonları ağının doğruluğuna sahiptir.

Uygulamanın arka plan resimleri değişken olduğu için, uygulamadan sıkılmadan her zaman yeni ve güzel bir görüntü elde edeceksiniz.

Sonuç: WeatherUnderground’un hava istasyonları ağı sayesinde başarılı olan Yahoo, görsel olarak da gayet şık bir uygulamaya imza atmış.

Yahoo Weather ücretsiz ve reklam içeriyor.


Dark Sky

Dark Sky
Dark Sky

 

Dark Sky, iOS için en popüler hava uygulamaları arasında. Ve nihayet Android’e geldi. Dark Sky’ın iddia ettiği şey, “yerel” doğruluğunun, yağmur yağacağı zamanlarda size söyleyebilmesidir. Buna ek olarak şu anki sıcaklık, yüksek ve alçak basınç, gerçekte hissedilen sıcaklık, yağış bilgisi, rüzgar hızı, nem ve UV indeksi sunmakta.

Haftanın ilerleyen saatlerinde, saat başı ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Kullanışlı bir harita özelliği, herhangi bir zamanda yağmurun (ve karın) nerede olduğunu, dünya çapında gösterir. Ve günlük özet, bir sonraki saatlik yağış, şiddetli hava durumu uyarıları ve kendi seçimlerinize dayalı özel uyarılar da dahil olmak üzere zengin bildirim seçeneklerine sahipsiniz. Ayrıca, Dark Sky, gece yarısı rahatsız edilmeyeceğiniz şekilde ayarlanmış özel bir moda sahiptir.

Alt satır: Dark Sky, hava koşullarının sayısal verilerinin ötesine geçip, hissettiklerini anlatan parlak, zeki bir hava durumu uygulamasıdır.

Dark Sky ücretsiz, ancak bazı seçeneklerin kullanılabilmesi için (yıllık 3 dolar) abonelik gerekiyor.


Weather Channel

Weather Channel
Weather Channel

Weather Channel uygulaması son zamanlarda bazı değişiklikler geçirdi ve uygulamayı büyük ölçüde geliştirdi. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.

Günlük tahminler, radar, hatta bazı kayak merkezlerinde veya tatil beldelerinde hava durumunun nasıl olduğu gibi daha ayrıntılı bilgilere ulaştırıyor. Weather Channel, dünyada tahmin bilgisinin en bilindik kaynaklarından biridir. Karmaşık değildir. Son derece basittir.

Sonuç: Weather Channel, hava tahminlerinde en çok tanınan ve en güvenilir isimlerden biridir ve ayrıntılarıyla uğraştırmaz ve kolaydır

Ücretsizdir ve reklam içeriyor.

Pin It on Pinterest

Don`t copy text!